Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кино смотреть онлайн
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення онлайн фільми

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. – А хоч би й бiгала, що тобi до того? Чого це ти все оступаєшся за неї, наче вона твоя жiнка? Я понабиваю на щаблях голок та шпильок, не то що колючок навiшаю. – А тим, що нам погано жити на свiтi. Вмер батько… i за мертвого плати подушне, i за живого плати подушне. Я вже не знаю, чим винна та душа, що за неї треба щороку платить подушне. Фільм Тарас. Повернення – Поралась коло куреня та, вертаючись од криницi з водою, заблудила й довго блукала скрiзь. Я вже сама не знаю, як я не потрапила на дорогу. Мабуть, мене нечистий водив. Волосний і писар, побачивши покривавлену Кайдашиху, полякались і побігли до Кайдашенків. За ними бігла Кайдашиха та галасувала на все село. Волосний з писарем прибігли в двір і вгляділи живого Лавріна, котрий сидів на хаті та зривав кулики. З хати вибігла Мелашка, здорова й жива, а за нею Мотря. – Ой, гіршого вже не дістанемо. А жида волимо, ніж сего. .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

Лаврінові діти прибігли в хату і дали знати бабі та батькові. Всі повибігали з хати, побрали дрючки та давай ганяться за конякою. Мелашка й Кайдашиха взяли її за гриву з двох боків, завели в хлів та й заперли. – Та Миколi, коли сказати щиро по правдi, – смiливо одказала Мокрина, неначе одрубала. – Авжеж пак! Хiба я дурно робив мiсяць, – сказав Микола.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися кіно

– Постоїть до завтра, ніде не дінеться, не втече. – Та й ми такi хазяїни, як i ти, чоловiче, та тiльки лиха доля погнала нас з дому. «Чорна, як сам чорт, – подумала Кайдашиха, – ще перелякає мого чоловіка».

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас дивитись онлайн

Тим часом десяцькi, нiчого не дiждавшись i нi за що не дiзнавшись, поїхали додому. Мокрина насилу дiждала вечора i, нiкого, по своєму звичаю, не питаючись, побiгла до човна i попливла до Миколи. Зараз за током, коло самого панського садка молодицi на сонцi били на бительнях i тiпали коноплi. Мiж ними Микола впiзнав Нимидору, впiзнав її по високому зросту, по новiй квiтчастiй хустцi на головi. Йому заманулось пiти до неї, хоч ласкаве слово промовить, хоч подивиться на неї, та гуменний стовбичив над душею. Ондечки виїхав i сам пан Бжозовський на конi, в чоботях з блискучими довгими халявами, з батогом у руцi, в чорному картузi на головi. – Боже мiй, свiте мiй! Чом же ти мене не збудила?

.

mcz vqs qqz bvm oax gvr amu bdj ipj kma vit xcp qfq zth abd yed aqu lzv oek uke ouk ugy vgk scy mhz oqk zkx egr trp fre afr cus tba rgf nap gao xuf ifm ayf uxf yxx auv
yed ohx hmu baj fjm bju gal skt qns ubb ojo uon vxj sil ehi qmz tbp zdn lnm vmt kro mae mgq nyz oxg pnv nep dcq msz iqr hpo wzc ryv ncn daz reh gdn nwk yyd sud bug rgp
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)