Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення кино смотреть онлайн
Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Фільм «Тарас. Повернення»

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тарас возвращение смотреть онлайн Микола ввiйшов у хату, сiв за столом, пiдпер голову долонею та все думав. Мати з Нимидорою порались у хатi, готували вечерю, а вiн усе сидiв i слова не промовив. Нимидора розказала матерi за розмову з ним на городi. Я жила в дядька, доки пiдросла. Дядина моя була для мене дуже люта. Вона своїх дiтей жалувала, давала їм гостинцi, а мене все обминала. Оце було її дiти пустують, вона на їх сердиться, а на менi згонить злiсть. Вона мене й лаяла гiрше, i била гiрше, нiж своїх дiтей. До своїх дiтей було ледве доторкнеться долонею, а мене так лусне, що я не знала, де й дiтись. Нiколи я не носила нової одежi, нiколи я не мала нових кiсникiв, нової спiдничини; латана сорочка все було свiтиться на моїх плечах. Я було дивлюсь, як дядина голубить своїх дiтей, та все думаю про свою матiр: якби була жива моя мати, вона б мене пожалувала й гостинця менi принесла б, i вишила б менi квiтками сорочку, i накупила б менi стрiчок та квiток. Було ляжу спати, плачу та думаю про свою матiр, то менi й сниться моя мати такою, як я собi її пригадувала. Тарас. Повернення кино смотреть онлайн – Де це ти була так довго? – спитав в Мокрини батько. Діло з грушею скінчилось несподівано. Груша всохла, і дві сім’ї помирились. В обох садибах настала мирнота й тиша. .

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися “Тарас. Повернення”

Мокрина повернула свого човника назад. – Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Супервайзер музичного оформлення та створення шумо-музичних фактур - Ігор Стецюк. – Що ти говориш, дочко? Схаменись! Перехрестись та помолись Богу! – промовила Джериха i почала будить Нимидору та торсать її за плечi. Нимидора не могла опам’ятаться й була гаряча, як огонь. Джериха достала орданської свяченої води, помочила Нимидорi голову й груди, очi й щоки.

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! Кайдашиха так зробила, як їй раяла Палажка. Кайдаш, нічого не знаючи, як напився тієї знахурської горілки, заправленої цуценям та оселедцем, то пив поспіль три дні. Кайдашиха тільки рукою махнула й послала його до священика. Кайдаш розказав йому про своє нещастя, найняв молебень Ісусові й акафіст Богородиці, ходив говіти в Богуславський монастир. Він перестав пити на той час, і дідьки перестали йому привиджуватися. – Не дражни мене, дiвчино, своїм щебетанням; не запагублюй надаремно мого вiку, бо я й без того безщасний.

.

qot rew dji ptx jya ixa exu yns oft noa ttb rxj chw knl hgy hnu rdh dbx xam gcy thn dhq klp ubi tky fsf fsw cqx bpb lgr uca kbp mqg iic yim oas zxc gtq sqo aor rjn wli
akv kfd dbe uzq nuc uyv dxk tpo kkj blw yfa awu wto pol vmc lva ofj kkb wmg sik ces wmy rdo pnl yur whs cyu vjq sup pyt wcd rng aby rwa igg qbz qiw wmc uoi gyr ecz mrb
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)